Rozgrywki Orlików – 2014/2015 runda jesienna – grupa 32

Liga 2014-2015

Dobiegła końca runda jesienna rozgrywek ligowych orlików, nadszedł więc czas podsumowania. W rundzie jesiennej drużyna AP Żuri Football  I, osiągnęła niebywały sukces już na samym  początku rozgrywek wygrywając na wyjeździe wszystkie mecze i to dwa razy z rzędu,  wracając do domu z kompletem punktów i tym samym zdobywając pozycję niekwestionowanego lidera w swojej grupie. W trzeciej fazie rozgrywek nastąpiła delikatna dekoncentracja naszych orlików co niestety przełożyło się na wynik końcowy. W czwartej fazie natomiast nasze pociechy wyszły na boisko skoncentrowane i tym samym potwierdziły, że dwie pierwsze wygrane nie były przypadkiem, wygrywając dwa mecze zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie. Kolejne fazy rundy były jedynie formalnością ponieważ żadna z drużyn nie była już w stanie zagrozić AP Żuri Football I, i odebrać jej pozycje lidera. Za wspaniałą grę należy wyróżnić wszystkich zawodników i zawodniczki zarówno pierwszego jak i drugiego składu bo pokazały charakter i wysokie umiejętności techniczne, opanowanie i kulturę gry. Szczególne jednak podziękowania należą się naszemu trenerowi Piotrowi Żurawelowi , który konsekwentnie i profesjonalnie a co najważniejsze z ogromna pasją i oddaniem prowadzi nasze dzieci.

Wyniki poszczególnych meczów obrazuje oficjalna tabela ze strony WMZPN:

grupa 32 runda jesienna

AM